PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=825998}

Perfekcja

The Perfection
5,5 10 159
ocen
5,5 10 1 10159
6,8 4
oceny krytyków
Perfekcja
powrót do forum filmu Perfekcja

Żenada...

ocenił(a) film na 3

Żałosna fabuła. Serio - ktoś odcina Ci rękę, a Ty potem jednak stwierdzasz ,,no tak, dzięki, inaczej bym nie zrozumiała i nie uciekła od gwałciciela"? Spoko. Psychologia na poziomie przedszkola. Szkoda, bo klimat filmu - fajny. Potencjał był, ale się zmył.

ocenił(a) film na 1
reinette

do pewnego momentu myślałem sobie "kurde - czemu taka niska ocena jest? przecież ten film jest niezły"... no i potem się zaczęło xD

nie wiem, kto pisał scenariusz, ale ten film jest koszmarnie zły... od pewnej chwili tylko oglądasz i myślisz "co się tu k*** dzieje? co ja oglądam? gdzie się podziała jakakolwiek logika?" :P filmy z Seagalem są bardziej realistyczne, niż logika postaci w tym filmie XD to chyba miało być połączenie Whiplash i Czarnego Łabędzia, ale wyszedł szczyt absurdu :P

ocenił(a) film na 2
bbbosa

chciałam skomentować "wtf did I just watch", ale "co się tu k*** dzieje?" też jest dobre.

ocenił(a) film na 4
bbbosa

Wszystko to prawda, ale co się uśmiałem, to moje :D

reinette

Durnota scenariusza powaliła mnie na łopatki. Oglądałem i nie wierzyłem w to, co widzę na ekranie. To się nazywa mieć 'artystyczny odlot' :-P

ocenił(a) film na 7
reinette

Całkowita prawda, to jest taki totalny i ostateczny manifest feministyczny. Jak ci twoja lesba kochanka odcina łapę i rujnuje życie, że codziennych czynności nawet normalnie nie możesz wykonywać, to jest to dobre, ale jak facet cię molestuje i w sumie zrobił z ciebie gwiazdę, to to jest nie do wybaczenia. Ja tego molestowanie nie usprawiedliwiam, ale jak miałbym do wyboru być co tydzień ruchany w dupę, lub dać sobie uciąć prawą łapę, to wybrałbym ruchanie w dupę.

Zresztą wystarczyło jeden palec uwalić w tej lewej łapie i po sprawie.

I film się robi skrajnie głupi totalnie w pewnym momencie, ale jest taki bezczelny i przebojowy w swojej głupocie, totalny absurd, a w dodatku wszystko bardzo niepokojące jest i wytrąca widza ze strefy komfortu, więc w jakiś sposób za taki poziom durnoty czy nawet szaleństwa muszę wyrazić uznanie dla twórców. Dodatkowo akcja toczy się prędko, a sceny są ładne, więc finalnie to pozytywnie oceniam film.

ocenił(a) film na 3
RipRoy

Młotku,ta łapą trzymała smyczek wiec nie,nie wystarczylo urżnąć jednego palca. Dwa,wyobraż sobie, że cieżko aż tak zapanować nad wstrzykiwaniem halunów by prezyzyjnie wmówić ,że masz robaki ale tylko w tym jednym palcu.
Dwa już samo hasło, że "wolalbyś być ruchany w d..." i nazywanie tego molestowaniem pokazuje że albo jesteś głupi albo oglądasz filmy jednocześnie słuchając radia i grając w lola .
Te twoje "molestowanie" i takie tam co tydzień ruchanie w d.. pod kołderką którego ty...Co prawda" nie usprawiedliwiasz ALE..".( ja pierd...) to - może i CODZIENNE zbiorowe ,okrutne gwałty w kilku facetów na DZIECKU przez LATA!!!
NA MAŁYCH DZIEWCZYNKACH a ty pierd.olisz o tym co TY BYŚ WOLAŁ? Może najpierw daj sie na siłe zgwałcić trzem facetom w d... A potem sie wypowiadaj że wolałbyś to przez lata od anonimowości w życiu.Może spróbuj a potem sugeruj że głupie, powinny zagryźć usta bo przecież to tylko 10 lat zbiorowych gwałtów i bedą grać w najlepszych filharmoniach. Miejmy nadzieje ze to zwykła głupota a nie objaw czegoś poważniejszegoWsadź sobie to co ty byś wolał we własną wspomnianą dupe bo jesteś zwykłym dzbanem.Cześć.
PS. Inie wypowiadam sie ogólnie o filmie tylko o twoich kretyńskich przemyśleniach.

ocenił(a) film na 7
tabor1977

oj, widzę, że masz poważne problemy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones