PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=346039}
8,1 911
ocen
8,1 10 1 911
Roméo & Juliette
powrót do forum filmu Roméo & Juliette

Ten musical jest magiczny , gdy go oglądała odpłynęłam.

busiunia13

Napiszę tak. Każdy spektakl czy też film p.t. Romeo i Julia ma ten sam schemat. Każdy jednak na swój sposób jest niesamowity (może dlatego że samą historie napisał Szekspir :) gdyby żył mógłby być dumny ) jednak ten musical jest wyjątkowy i jak na razie na mojej liście nr 1 :) Francuzi jednak potrafią zrobić kawał dobrej roboty. Scenografia, kostiumy, muzyka, obsada wszystko na wysokim poziomie :) POLECAM !!!

Ulka

Popieram w 100% poprzednie wypowiedzi:) musical oglądałam parę lat temu a do dzisiaj wracam do niektórych utworów. Pamiętam, że byłam sceptycznie nastawiona na ten musical ponieważ nigdy nie lubiłam tego typu formatów. Muszę przyznać, iż byłam niezwykle miło zaskoczona i do dziś uważam, że ze wszystkich wersji Romeo i Julii ta jest najbardziej niezwykła i przedstawiona w taki sposób, że momentami ma się wrażenie, iż pierwszy raz ogląda się tą historię. GORĄCO POLECAM:)

Tysia157

Dokładnie, dla mnie również najlepszy:):):) Wracam i wracam i... Co do musicali " robionych " przez Francuzów, to zdecydowanie chyba są najlepsi :):):)!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones