PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=755003}

W pogoni za uczuciem

Sanam Teri Kasam
8,2 787
ocen
8,2 10 1 787

W pogoni za uczuciem
powrót do forum filmu W pogoni za uczuciem

Bezczelna, chamska reklama firmy z jabłkiem. jak zobaczyłam słowa piosenki "Pstryknij mi fotę" ehhh no bez komentarza...
Film sam w sobie świetny, bardzo wzruszający, jednak ta wstawka mnie załamała po prostu...

ocenił(a) film na 8
Zuza_0009

Przejrzałam jeszcze raz, Rane jednak zasługuje na równe noty z Hocane. Świetnie zagrał takiego... uczuciowego faceta który dusi emocje w sobie. Plus miło zobaczyć nowych aktorów w Bollywood. Nie lubię na okrągło oglądać tych samych twarzy. A piosenka z endingu...wywołuje łzy :')

ocenił(a) film na 10
Zuza_0009

A mi sie ta piosenka o zdjeciu podoba. Dobrze wstawiona wesola dziewczyna pierwszy raz probuje bhaangu i rozluznia sie ;)

ocenił(a) film na 8
mrogozinska111

Taak, sprytnie powiazali to z fabułą, jednak nadal iphone i bolywood...

ocenił(a) film na 10
Zuza_0009

Niektóre filmy specjalnie lokują produkt. Mają z tego kasę. A co do piosenki końcowej. Meeeega

ocenił(a) film na 8
mrogozinska111

Wiem o co w tym chodzi... Po prostu nie moge przebolec ze ogladam indyjskie filmy zeby wlasnie uciec od tego typu rzeczy a nagle natrafiam na takie cos xd piosenke z endingu piekna puszczam sobie do poduszki czasami :) a film ogladalam juz 3 razy :D

ocenił(a) film na 10
Zuza_0009

Ja ostatnio natrafiłem właśnie na ta piosenkę. Może właśnie dlatego zaczęłam szukać tego filmu. I nie żałuję. Znasz jeszcze jakieś podobne takie ? Bo juz nie mam czego oglądać Xd

ocenił(a) film na 8
mrogozinska111

Z indyjskich bardzo spodobal mi sie Smak Curry. Taki spokojniejszy film, dojrzalszy.
No i jeszcze jeden o niewidomej i gluchej dziewczynie i jej nauczycielu - Black (2005). Wzruszajacy.. po tym filmie zapalalam sympatia do Amitabha.
Nie znam zbyt wielu filmow indyjskich, ogladam wszystkiego po trochu. Aktualnie na monitorze koreanska drama ;D

ocenił(a) film na 10
Zuza_0009

Oba oglądałam. Świetne
Koreanskie jakoś mi nie podchodzą.
Sama nie wiem czemu

ocenił(a) film na 8
mrogozinska111

Moze przez jezyk. Trzeba sie przyzwyczaic, moim zdaniem gorszy w brzmieniu niz japonski xd do chinskich jeszcze nie przywyklam tez. Ale no filmy tak jak kazde, zawsze cos sie znajdzie. Wyraznie widac ich kulture np tam pocalunek to juz wielka rzecz xd

ocenił(a) film na 10
mrogozinska111

https://www.facebook.com/ZwrocMiMojaMilosc/videos/1675034512596991/

ocenił(a) film na 10
Zuza_0009

https://www.facebook.com/ZwrocMiMojaMilosc/videos/1675034512596991/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones