Emily ProcterI

Emily Mallory Procter

7,2
829 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emily Procter

Emily powinna się pogodzić z upływem czasu i oddać się rządzom matki natury i być w końcu kobietą w WIEKU ŚREDNIM - a nie udawać słodką 30 latkę, robiąc sztuczne minki w CSI!

blachuy

to chyba dobrze ,ze jak na swoj wiek wygląda młodo. Nie ważne ile ma sie lat ;p ważne na ile się czuje. A ty chyba przeżywasz kryzys wieku średniego i próbujesz obarczyc nim każdego.

Anula_3

A czy na filmwebie każdy każdego musi się o byle co czepiać? Po prostu wyrażam swoje zdanie, po to jest forum. A jeśli chodzi o kryzys to w przeciwieństwie do Ciebie nie mam nawet 20 lat, a Ty już mnie chcesz zaliczyć do grona ludzi wieku średniego ;P. PS: Moja mama ma 45 lat a wygląda dużo młodziej od niej!

blachuy

okej ;) niech Ci będzie. Ja też nie mam jeszcze 20 lat ;p

blachuy

@blachuy, dziecko, po to jest forum, żeby każdy pisał swoje zdanie, nie tylko ty. A jeżeli nie wytrzymujesz psychicznie, że komuś się twoja opinia nie spodobała, to idź na jakąś terapię.

blachuy

Ok, masz prawo do wlasnej opinii, ale wyrazasz si na forum publicznym, a to zacheca do dyskusji.
Moim zdaniem ona jest przesliczna i czarujaca, chcialabym tak wygladac w wieku lat 40.

natalia_20

Nie obraź się, ale moim zdaniem nie wygląda ona tak fantastycznie. W CSI robienie sztucznych min bynajmniej jej nie służy, ona myśli że jak się nie będzie uśmiechać to jej zmarszczki się nie narobią... BUAHAHAHA gówno prawda. Susan Sarandon ma 63 lata a wygląda prawie tak jak ona mając 42 lata.

blachuy

Ona ma lat 41. Nie usmiecha sie za czesto, bo taka ma role. Wpisz sobie 'interview with Emily Procter' na youtube i zobaczysz, ze poza planem CSI usmiecha sie caly czas i jest naprawde bardzo zabawna i wesola.

blachuy

Zadzwoń do niej i ją skarć. Co ona sobie myśli, że jak się będzie uśmiechać, to się jej zmarszczki nie zrobią? Uświadom ją, że kiedyś będzie stara i umrze, bo ona sobie pewnie myśli, że jak się tak będzie uśmiechać, to nie umrze. Głupia kobieta, co nie?! Powinna brać przykład z Susan Sarandon i mieć mniejsze zmarszczki niż ma obecnie, wstyd!

blachuy

Co Za Debil z Ciebie hehehe! Ja Nie Moge :>

blachuy

what do you want, ask her to quit the role and give your mother a try?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones