Steven WeberI

Steven Robert Weber

6,7
2 014 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steven Weber

niesamowity talent, i nawet odwaze sie powiedziec ze w ''Lsnieniu'' zagrał nie gorzej a momentami lepiej od samego Nickolsona.....co było niesamowicie trudne!!
Przykuwa uwage...

Si_vous_ne_mangez___

Popieram, też uważam, że w "Lśnieniu" zagrał rewelacyjnie... Dorównuje Nicholsonowi, a może nawet jest lepszy w tej roli. Myślę, że między innymi dzięki temu, iż postać Jacka Torrence'a w tej adaptacji została bardziej rozbudowana. Zresztą, w ogóle ten film jest bliższy książce niż poprzednia wersja...

swierki

Też uważam, że w lepiej pasuje do roli Jacka niż Nicholson.

Co do samego filmu, to fakt, że serial jest bliższy książce czyni go jedynie lepszą adaptacją książki, ale "Lśnienie" Kubricka nadal pozostaje wg mnie lepszym jako sam film. Serial wg mnie był za długi, bo o ile ostatni, 3-ci odcinek mógłbym ocenić na 10 w skali 1-10, to pozostałe dwa przynudzały głównie, i tak tylko 4-5/10.

Si_vous_ne_mangez___

żartujecie sobie prawda? Przeciez aktor z niego straszny, okropnie sztuczny.. a Jack Nicolson? wprost idealny na te rolę..

janet1

Popieram. Ogólnie 'Lśnienie' z 97 roku wypada słabo przy pierwszej wersji....'Dracula: Dead and Loving It' - do tego Weber pasował :P

użytkownik usunięty
Si_vous_ne_mangez___

"zagrał nie gorzej a momentami lepiej od samego Nickolsona" - Czy aby nie przesadzasz? Webber nie zagrał Torrance'a jakoś źle, ale genialnemu Nicholsonowi powinien szorować kafel.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones