PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=867498}

Córka innej matki

Madre sólo hay dos
7,2 873
oceny
7,2 10 1 873
Córka innej matki
powrót do forum serialu Córka innej matki

Ana i Mariana

ocenił(a) serial na 9

Mega kibicuje głównym bohaterkom, chciałabym, żeby były razem. Jak nie lubię lesbijek w serialach Netflixa, tak je dwie uwielbiam.

ocenił(a) serial na 9
Justiceee

Jestem za :) Tylko nie jestem pewna czy Mariana kocha Ane czy po prostu widzi w niej idealną kobietę, która jest dla niej wzorem, którym matka nie była i to może być taki rodzaj miłości. No ale miejmy nadzieję, że to sie jakoś lepiej rozwinie.

ocenił(a) serial na 9
Ama97

W sumie to obie wyznały sobie miłość :) Czekam na kolejny sezon :D

ocenił(a) serial na 9
Usia155

Oby był drugi sezon, tylko Ana była wtedy pod wpyływem alkoholu i narkotyków, więc nie mamy pewnosi czy mowiła szczerze. Ona ma jeszcze zamieszanie w głowie z mężem sama pewnie nie wie co czuje i do kogo na pewno będzie potrzebowała czasu żeby sobie wszystkie uczucia poukładać na co pewnie trzeba bedzie poczekac kilka sezonow o ile powstaną :) Zalezy czy Netflix wznowi produkcje musi być zainteresowanie wsród widzów :/ :)

ocenił(a) serial na 9
Ama97

Jak to się mówi "słowa pijanego to myśli trzeźwego"... Ana na pewno, ma spory mętlik w głowie, jak to powiedziała ten rok jest dla niej bardzo szalony, zaszło w jej życiu sporo zmian... Liczę bardzo na to, że doczekamy się kolejnego sezonu :)

ocenił(a) serial na 7
Justiceee

Ja za to lubię sporo lesbijskich par z seriali netflixa :D w ostatnim czasie choćby zachwyciły mnie bohaterki w The Haunting of Bly Manor które ubóstwiam i ich relację, ale też się zgodzę że Ana i Mariana są cudowne i im również kibicuję <3

ocenił(a) serial na 5
Justiceee

A ja wręcz przeciwnie uważam, co za głupoty, Netflix wszędzie musi wcisnąć homoseksualizm. Sezon drugi beznadziejny, a koniec ble

Katarina_Katarina

To nie oglądaj. Idź wypluwać swój cis hetero styl życia gdzie indziej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones