PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=474959}

Natsume's Book of Friends

Natsume Yūjin-Chō
8,1 1 536
ocen
8,1 10 1 1536
Natsume Yūjin Chō
powrót do forum serialu Natsume Yūjin-Chō

Świetne anime

ocenił(a) serial na 9

Muszę powiedzieć, że anime jest rewelacyjne... szkoda tylko, że trudno znaleść w sieci odcinki z napisami

użytkownik usunięty
Frica_san

zgadzam się z tym że to anime jest świetne !!!!!!!!ja tam ogladam na crunchyroll.com z ang napisami...takie tylko lubie ogladac gdyz z dub są do d*** a tak to i ang sie poucze:P hehe a z originalnym dzwiekiem jest lepsze x]

ocenił(a) serial na 10

takk . jest świetne zwłaszcza Nyanko-sensei xD kocham głos Kazuhiko..
w necie znalazłam tylko 5 odcinków z polskimi napisami.

avaleal

a ja znalazłam całą serię xD wezmę się niedługo do oglądania, bo widzę dobre recenzje :))

iMeshQa

Cały "rok" to przepaść.

ocenił(a) serial na 10
Frica_san

Jestem świeżo po tej serii i mam zamiar obejrzeć drugi sezon. Bardzo, bardzo mi się podobała ta opowieść. Niby prosta historia opowiadana w spokojny sposób, ale ani chwili się nie nudziłam. Świat Natsume wciąga. Może to dlatego, że uwielbiam opowieści o youkai i wszelkiego rodzaju ayakshi i nie jest to moje pierwsze anime tego typu. Poza tym sam Natsume jest świetny - trafia do galerii moich ulubionych postaci. Po prostu nie można go nie lubić. No i świetna kreska, w niektórych scenach naprawdę nie mogłam oderwać oczu od ekranu.

ocenił(a) serial na 9
Frica_san

Podpisuję się pod wami... Faktycznie dobra i spokojna seria. Początek taki nie za rewelacyjny się wydaje gdy mamy ciągle te krzywe ryje, ale im dalej tym lepiej w tym przypadku. Kreska bardzo ładna aż miło się ogląda. Jeżeli chodzi o Anime z Youkai to te chyba jest jednym z lepszych jakie widziałem. Polecam każdemu 9/10.

ocenił(a) serial na 10
biro85

3 seria jest równie świetna - w niektórych odcinkach niby nic tragicznego się nie działo ale i tak miałam oczy pełne łez ze wzruszenia. Polecam.

ocenił(a) serial na 9
Martus_2

Prędzej czy później i tak obejrzę resztę serii, ale to raczej prędzej niż później bo to Anime jest dobre więc nie będę tego długo odkładał. Dzięki Martus_2 za informacje co do dalszej serii. Dobrze wiedzieć że jednak Anime trzyma poziom.

biro85

Anime po pierwszym sezonie takie bez zakończenia. Miałem oczekiwania na coś więcej. Ale tak jak wyżej raczej też obejrzę dalsze części.

ocenił(a) serial na 10
Frica_san

http://www.anime-shinden.info/3744-natsume-yuujinchou-online.html

Tutaj jak na razie wszystkie trzy serie i początek czwartej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones